.: لوازم آرایشی و بهداشتی شیراز رژ :. .: کاربران گرامی، بدلیل ایام نوروز و ویروس کرونا بسته های پستی کمی با تاخیر توسط مرکز پست ارسال می گردد.لطفا شکیبا باشید :.

مام رول ضد تعریق زنانه 48 ساعته 50 میل shower fresh رکسونا

مام رول ضد تعریق زنانه 48 ساعته 50 میل shower fresh رکسونا
موجود نیست

مام رول ضد تعریق زنانه 48 ساعته 50 میل shower fresh رکسونا

32500   23400  تومان اضافه به سبد خرید

Rexona shower fresh Roll On 48H For Women 50ml

توضیحات

ذاتا خانم ها به تمیزی و بوی خوش علاقه دارند و از استشمام بوی خوش لذت می برند. طی فعالیت‌هایی روزانه ترشح عرق توسط غددی در بدن صورت می‌گیرد که این امر باعث ایجاد بوی نامطبوع در بدن می‌شود و حس ناشاخویندی را در شما ایجاد می کند. شرکت رکسونا با استفاده از بهترین تکنولوژی خود در تولید محصولات ضد عرق، قادر شده محصولاتی با رایحه گوناگون برای سلایق مختلف برای رضایتمندی خانم‌ها تولید کند. رول ضد تعریق زنانه 48 ساعته 50 میل shower fresh رکسونا، مناسب برای استفاده خانم‌ها است. رول ضد تعریق shower fresh رکسونا، با ترکیبات ضد الکل برای محافظت 48 ساعته بدن است. رایحه‌ای ملایم دارد؛ بدن شما را خوشبو می‌کند و اعتماد به نفس شما را برای حضور در مکان‌های عمومی بالا می‌برد. علاوه بر کارایی محصول رول ضد تعریق powder dry رکسونا یکی از محصولات خوش رایحه رکسونا است. رول ضد تعریق powder dry رکسونا برای خشک نگه داشتن بدن شما در حال حرکت و جنب و جوش زیاد طراحی شده است و قدرت بسیار بالای این رول ضد تعریق powder dry رکسونا برای این است که افراد پر تحرک را هم از نعمت بدنی خشک و خشبو بی نصیب نکند.


محصولات پیشنهادی

محصولات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

مام رول ضد تعریق زنانه 48 ساعته 50 میل shower fresh رکسونا

Rexona shower fresh Roll On 48H For Women 50ml


مام رول ضد تعریق زنانه 48 ساعته 50 میل shower fresh رکسونا

قیمت قبلی : 32,500 تومان
قیمت نهایی : 23,400 تومان

ذاتا خانم ها به تمیزی و بوی خوش علاقه دارند و از استشمام بوی خوش لذت می برند. طی فعالیت‌هایی روزانه ترشح عرق توسط غددی در بدن صورت می‌گیرد که این امر باعث ایجاد بوی نامطبوع در بدن می‌شود و حس ناشاخویندی را در شما ایجاد می کند. شرکت رکسونا با استفاده از بهترین تکنولوژی خود در تولید محصولات ضد عرق، قادر شده محصولاتی با رایحه گوناگون برای سلایق مختلف برای رضایتمندی خانم‌ها تولید کند. رول ضد تعریق زنانه 48 ساعته 50 میل shower fresh رکسونا، مناسب برای استفاده خانم‌ها است. رول ضد تعریق shower fresh رکسونا، با ترکیبات ضد الکل برای محافظت 48 ساعته بدن است. رایحه‌ای ملایم دارد؛ بدن شما را خوشبو می‌کند و اعتماد به نفس شما را برای حضور در مکان‌های عمومی بالا می‌برد. علاوه بر کارایی محصول رول ضد تعریق powder dry رکسونا یکی از محصولات خوش رایحه رکسونا است. رول ضد تعریق powder dry رکسونا برای خشک نگه داشتن بدن شما در حال حرکت و جنب و جوش زیاد طراحی شده است و قدرت بسیار بالای این رول ضد تعریق powder dry رکسونا برای این است که افراد پر تحرک را هم از نعمت بدنی خشک و خشبو بی نصیب نکند..::

ارجاع به بالا تماس با ما

شیراز رژ بزرگترین مرکز پخش محصولات آرایشی و بهداشتی